Plánujeme svatby

Doladíme do detailu svatební den.

Jednou ze ztěžejních služeb naší svatební agentury je příprava svatby v Plzni a okolí. Na Vaše přání dle našich zkušeností připravíme propracovaný koncept, jak proběhne svatební den. Uděláme vše pro to, aby vše klaplo do nejmenšího detailu a vy jste prožili Váš velký den bez starostí a užili si pouze zábavu a oslavy s Vašimi blízkými.

Od domluvy místa svatby po rozvoz svatebních hostí

Prvním krokem bude domluva místa pro svatební obřad, hostinu a večerní party, poté se dohodneme, od koho budete chtít zajistit jaké služby. My sladíme kalendáře s dodavateli a dalšími svatebními službami, vše pečlivě na hodiny rozplánujeme do svatebního dne, nastíníme Vám svatební rozpočet a společně plán doladíme. Vše poté předáme svatebnímu koordinátorovi, který se postará v den konání, aby vše dopadlo dle Vašich představ. Na místě bude rovněž přítomen někdo z naší svatební agentury, abychom Vám byli po ruce v případě potřeby.

Sami rozhodujete, kolik nám toho v plánování svatby postoupíte

Nabízíme v Merryberry kromě kompletního zařízení svatby i jedinečnou možnost spolupráce. My se budeme po dohodě s Vámi soustředit jen na úkoly, které nám svěříte. Vy se můžete soustředit na složky, které chcete mít v rukou vy. Nevěsty v tomhle směru preferují například vlastní výrobu dekorací nebo obstarání šatů. Samozřejmě pokud byste si s něčím ohledně zařizování nebyli jisti, rádi Vám poradíme v rámci našich konzultací nebo prostřednictvím emailu či telefonicky. Společně připravíme báječnou svatbu.

 

Jsme si jisti, že Vám naší službou ušetříme velké množství času, který můžete strávit jinak.

cross icon
NAPIŠTE NÁM