První novomanželský polibek

O nás

Kdo jsou Merryberry

„Velké okamžiky jsou vystavěny na malých detailech.“

Dovolte nám, abychom se představili. Jsme mladý manželský pár, který se rozhodl založit si firmu v oblasti, která je nám blízká. Zatímco Petra je kreativní mozek naší společnosti, výtvarnice a realizátorka rozličných návrhů svatebních dekorací, květinových vazeb a rovněž zajištuje jednání s Vámi a plnění Vašich představ, já se starám o vedení firmy a zajišťuji, aby pro Vás byly ceny co nejpříjemnější a servis co nejkvalitnější.

Rádi bychom, aby se naše schůzky nesly v přátelském duchu a vzájemně si co nejvíce vyhověli. Připravovat pro Vás jednu z nejdůležitějších událostí ve Vašem životě je pro nás poctou i velkým závazkem.

Z naší zkušenosti víme, že člověk má strach, aby nepřišel o svou vizi svatebního dne a tak si mnohdy organizuje svatbu sám. Každopádně víme, že tyto přípravy zaberou desítky hodin a mohou se některé věci pokazit. Naše agentura sníží Vaše časové náklady minimálně na polovinu a jsme schopni rovněž snížit Vaše svatební náklady na minimum. Navíc je principem naší firmy nezasahování do ideálů našich klientů, tudíž budete mít ve výsledku svatbu přesně dle Vašich představ.

Abyste měli lepší představu o nás a naší nabídce shlédněte náš medailonek níže.

Těšíme se na případnou spolupráci.

Jan Nádraský

 

cross icon
NAPIŠTE NÁM