Objednejte si nás

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zaškrtněte, prosím, služby, které od nás budete chtít zajistit a vyplňte poptávkový formulář, na jehož základě sjednáme úvodní bezplatnou konzultaci, kde se již přesně připravíme na oblasti, které od nás budete potřebovat zařídit.

Nevíte ještě, co si budete od nás přát zajistit, nevadí, stačí vyplnit formulář níže a objednat si bezplatnou konzultaci, rádi Vám s výběrem poradíme.

Nezapomeňte nám uvést Váš e-mail a formulář na konci stránky odeslat, abychom Vás mohli kontaktovat.

Kontaktní údaje:
Datum a místo konání svatby:
Stát:

VÝBĚR MÍSTA NA SVATBU

Výběr vhodného místa na svatbu je jednou z časově nejnáročnějších položek z příprav na svatbu. Jedná se zároveň o ten úplně první krok. Bez splnění tohoto bodu nemá smysl podnikat jakékoliv další kroky ohledně příprav svatby. Profesionál zná kritéria, která jsou při výběru místa zásadní , jako je například zpevněnost povrchu, kapacita, mokrá varianta a další a zároveň Vás připraví na slabiny daného místa, na které se musíte připravit a na které by Vás možná ani nenapadlo se zaměřit.

Naše agentura již má rozsáhlé portfolio míst na svatbu v Plzeňském kraji, kde máme zjištěné vše do nejmenších podrobností, abychom Vás mohli na svatbu na tomto svatebním místě dobře připravit. S některými místy zároveň úzce spolupracujeme. Nabízíme jak místa jen na obřad, tak i na obřad a hostinu nebo all-in-one.

Svatební profesionál je schopen sehnat a domluvit vhodné místo v řádech hodin. Kromě toho, že se může účastnit Vašich návštěv na daném místě, v případě Vašeho časového vytížení je zde i možnost videoprezentace, kdy Vám koordinátor celou lokalitu dopodrobna představí.

DOKLADY / MATRIKA

Je pořeba domluvit si termín svatby na matrice. Je možné, že matrika má omezený počet termínů, je proto nutné si ho rezervovat včas. Jedná se zejména o vytížené lokality a menší obce. Je potřeba uhradit správní poplatky. Je potřeba vyplnit náležité formuláře týkající se změny rodinného stavu a změn příjmení. S matrikou je nutné si dohodnout i oddávajícího a případně s ním domluvit osobní schůzku. V případě smíšených svateb, kde jeden z páru je cizinec, je zařizování ještě o něco komplikovanější. V případě dotazů nás můžete kontaktovat.

V případě římskokatolické církevní svatby je nutné kontaktovat místní diecézi a domluvit se s knězem, či farářem na provedení a termínu obřadu na daném místě. V rámci církevní svatby je ještě nutné projít předsvatební přípravy s knězem či farářem.

Ostatní církevní sňatky jsou uzavírány obdobně, ale mají svá specifika. V případě zájmu o tyto nás můžete kontaktovat, rádi Vám pomůžeme.

Pokud byste si přáli, abychom zařídili tyto náležitosti za Vás, zaškrtněte tuto službu a my si připravíme potřebné informace na naše první setkání.

KOORDINACE SVATBY

Koordinace svatby zahrnuje plánování svatebních příprav, sestavení harmonogramu svatebního dne a samotná organizace a koordinace svatebního dne. Na domluvení plánu příprav většinou agentuře a klientovi stačí jedna konzultace a případné dotazy a kontrola průběhu příprav probíhá elektronicky nebo telefonicky. Dále následuje jedna konzultace před samotnou svatbou, kde je finálně dolazen harmonogram a samotný kooridnátor poté provede snoubence svatebním dnem.

Pokud si snoubenci chtějí plánovat svatbu sami, musí počítat s velkou časovou dotací, pokud si však objednají svatebního koordinátora, ten jim vydaný čas velkou měrou uspoří. Rozpis, co je potřeba naplánovat a zařídit, a kolik s námi ušetříte času, najdete v dalších sekcích našeho průvodce.

Nejdůležitější funkce koordinátora pak přichází v samotný svatební den, kde působí jako mediátor mezi snoubenci a svatebčany a zajišťuje plynulý chod svatby. Z praxe se dá vyjmenovat mnoho drobných nehod, které může koordinátor ošetřit – jako je skvrna na svatebních šatech, zapomenutý mobilní telefon v taxíku, zapomenuté prstýnky či občanky apod..

Nedílnou součástí práce koordinátora je i koordinace svatebních dodavatelů, kdy je trvale v kontaktu s dodavateli a zajišťuje, aby vše bylo ve správný čas na správném místě. Dále koordinuje například i fotografa, aby nevynechal svatební polibek či seskupuje svatební hosty, aby Vaše fotografie byly krásné a kompletní.

V naší agentuře si ceníme naší práce dle dotace hodin, kterou práci věnujeme a na Vaši svatbu zajistíme profesionálního koordinátora, jehož cena se pohybuje kolem 250-500 Kč na hodinu svatebního dne.

SVATEBNÍ PORADENSTVÍ

Většina snoubenců se vdává či žení poprvé v životě a nemají tedy zkušenosti s organizací vlastní svatby. Mnoho hodin tedy stráví hledáním odpovědí na otázky, které my jsme schopni zodpovědět během jedné konzultace či v rámci jednoho e-mailu.

ŠATY / OBLEK / DOPLŇKY

Nevěsty by si měly primárně zvolit, zda chtějí šaty půjčené či koupené. V dnešní době jsou i varianty, že se dají šaty za přijatelné peníze objednat ze zahraničí ušité na míru, což ale naše agentura nedoporučuje zejména k dlouhým dodacím lhůtám a časté neověřenosti dodavatelů.

Při výběru šatů je třeba zohlednit postavu, účes, doplňky, vzít si s sebou na zkoušku boty, které budete mít na svatbu a šaty je třeba ještě jednou vzít na zkoušku dva až týden před svatbou.

U obleku pro ženicha je třeba rovněž zohlednit postavu, vzít si na zkoušku boty, popřípadě sladit oblek s šaty nevěsty.

S těmito náležitostmi Vám rádi pomůžeme my nebo Vám pomůžou profesionálové ze svatebních salonů, se kterými spolupracujeme.

Zkušený profesionál Vám sestaví společně se svatebním salonem ideální časový harmonogram odhadem za hodinu.

PRSTENY

Ačkoli prsteny si většinou zařizují snoubenci sami, můžete si během naší konzultace změřit obvod prstu, aby pro Vás byl nákup prstenu jednodušší a doporučit Vám cenově přijatelné a kvalitní dodavatele.

SVATEBNÍ OZNÁMENÍ

Snoubenci mají v současnosti k dispozici mnoho variant svatebních oznámení od jednoduchých potisků až po laserem vyřezávaná oznámení nebo oznámení různě zdobená brožemi a dalšími doplňky. Mnohdy může trvat při neznalosti trhu se svatebními proprietami až několik hodin vybrat to ideální svatební oznámení.

V naší agentuře Vám můžeme ukázat různá oznámení od různých dodavatelů během našich konzultací a objednat je. Můžeme společně zapracovat i na jejich designu a poté zadat požadavek firmě na jejich výrobu. Poradíme Vám rovněž ohledně náležitostí na svatebním oznámení.

Tato služba trvá profesionálovi odhadem hodinu práce.

SVATEBNÍ DORT

U volby svatebního dortu je třeba zvážit diety, alergie, potahové suroviny na dort, kdy některé potahové suroviny nejsou vhodné například v letních měsících.

Kromě výběru vzhledu jsou v současné době k dispozici i možnosti pořídit si dort z cupcaků nebo volby videomappingu na dort.

Se všemi těmito náležitostmi Vám může pomoci naše svatební agentura. Dort objednáme a dovezeme na místo, případně zařídíme techniku k videomappingu apod..

Svatebnímu profesionálovi trvá objednání služby odhadem hodinu práce. Doprava je poté účtována dle našeho ceníku.

VÝSLUŽKA PRO HOSTY

Objednání výslužky většinou snoubencům nezabere tolik času, ale je důležité si promyslet, jaké složení výslužka bude mít a způsob balení, který snoubenci preferují. Většinou se výslužky objednávají na stejném místě, kde se objednává i svatební dort.

Můžeme Vám na našich konzultacích představit některé kvalitní dodavatele a můžeme za Vás výslužky objednat a odvézt na svatbu. Konkrétní množství a složení můžeme společně vybrat my, nebo lze probrat přímo s poskytovatelem služby.

Zkušenému profesionálovi trvá zajištění této služby nejvýše několik minut. Doprava na svatbu je účtována dle našeho ceníku, či v případě dopravy samotným výrobcem, dle jeho ceníku.

CATERING

Cateringové služby využijete zejména v případě venkovní party, případně venkovní hostiny. V případě cateringu je vhodné vědět, kolik hostů chcete mít na svatbě, jaké mají preference nebo omezení. Profesionálové z cateringu Vám sdělí všechny potřebné informace ohledně množství jídla a pomohou Vám sestavit ideální jídelníček.

Doporučíme Vám a pomůžeme Vám vybrat vhodnou firmu. Spolupracujeme i s firmami, které nabízí například sushi, vegetariánskou kuchyni nebo grilování.

Zkušenému profesionálovi trvá zprostředkování služby odhadem hodinu času.

V případě, že byste si chtěli zajistit občerstvení vlastními silami, jsme schopni Vám zajistit gastrovybavení.

UBYTOVÁNÍ

Shánění vhodného a cenově dostupného ubytování může zabrat i několik hodin hledání na internetu a domlouvání volných kapacit.

Merryberry Vám vyhledá vhodné ubytování poblíž místa svatební party či Vám můžeme doporučit místa, která nabízejí službu all-in-one v Plzni.

Zkušenému profesionálovi trvá domluvení těchto náležitostí odhadem několik hodin.

FOTOGRAF / KAMERAMAN

Výběr fotografa je zásadní, protože fotografie jsou jednou z mála vzpomínek na Váš velký den. Kromě vysoké časové dotace v řádech několika hodin, kdy snoubenci hledají vhodné fotografy na internetu, bývá i problém s koordinací termínů a orientaci v množství fotografů.

My Vám představíme ověřené a kvalitní fotografy a jejich práce, domluvíme termín schůzky s fotografem, a pokud Vám bude svatební fotograf i osobně vyhovovat, objednáme ho závazně na Vaši svatbu.

Běžná dotace hodin na prezentaci a objednání fotografa je odhadem hodina práce svatebního profesionála.

Kromě fotografie většina svatebních fotografů nabízí i videosestřih ze svatby či svatební alba. V našem portfoliu máme i poskytovatele videa pořízeného z dronu a další.

DÁRKY PRO HOSTY

Dárky pro svatební hosty jsou důležité pro snoubence zejména proto, že jejich svatebním hostům zůstane na jejich velký den trvalá památka. Možností volby dárků pro svatební hosty je mnoho a osvědčují se zejména dárky vtipné, ale i dárky, které si mohou poté svatební hosté doma vystavit.

Naše firma aktuálně nabízí tři druhy svatebních dárků – minilahvičky šampaňského s personalizovanou etiketou se jmény novomanželů a datem svatby / antikocovinové balíčky první pomoci / grvaírované sklenice s monogramem nevěsty a ženicha a datem svatby. Kromě těchto jsme schopni Vám představit i jiné dodavatele a další nápady, co je možné darovat Vašim blízkým.

SVATEBNÍ ÚČESY / LÍČENÍ

Výběr vhodného vizážisty může zabrat rovněž několik hodin procházení internetu a důležité jsou v tomto odvětví i recenze zákazníků. Dalším důležitým kritériem je i ochota vizážisty, aby dorazil na místo obřadu. Dále je dobré vědět, zda nevěsta bude chtít i manikůru, prodlužování řas, ošetření pleti či nehtovou modeláž. U svatebního líčení je třeba absolvovat jednu i více zkoušek před samotným svatebním dnem.

Dalším důležitým bodem je zvolení správného účesu. V tomto hraje roli velká řada kritérií. Důležité je mít představu o vztahu účesu ke svatebním šatům, líčení, tvaru obličeje a doplňkům do vlasů. V tomto Vám nejlépe poradí profesionální vlasový stylista. Rovněž je třeba si nechat poradit, jak o vlasy správně pečovat, aby ve Váš velký den byly v co nejlepší formě.

Profesionálové, se kterými spolupracujeme, mají zkušenosti i s úpravami vizáže známých osobností a můžeme Vám předložit i jejich rozsáhlé reference. Kromě domluvení daných služeb Vám sestavíme i harmonogram předsvatebních schůzek.

Zařízení těchto služeb běžně zabere profesionálovi odhadem dvě hodiny práce.

VENKOVNÍ PARTY

V případě venkovní party je potřeba zajistit mnoho věcí - například party stany, nábytek (stoly nebo pivní sety, židle apod.), pódium, audio technika, osvětlení, speciální efekty, ohňostroj, helium na party, toi toi a další.

Zajištění kompletní výbavy na svatbu svépomocí neznamená jen mnoho hodin práce a dřiny při instalaci, ale i zjišťování případných chyb až během svatebního dne typu „nemáme dost židlí“ , „nemáme zdroj elektřiny“, „nemáme kam jít na toaletu“ apod..). Proto je dle našeho názoru vždy lepší svěřit organizaci tohoto typu do rukou profesionálů.

Aktuálně spolupracujeme s dodavateli svatební techniky a nábytku a jsme schopni sehnat Vám nábytek za příznivé ceny a domluvit i příjemnější podmínky v případě přepravy. Vše jsme schopni sami nainstalovat na místě svatby, a tudíž Vám v tomto směru nevznikne téměř žádná starost či práce.

Zkušeným profesionálům trvá několik hodin vše zorganizovat, naplánovat a samotná instalace se rovněž pohybuje v řádu hodin. V případě potřeby využíváme služeb montážních dělníků. Cena za jejich služby je vyčíslena rovněž v našem ceníku.

ODVOZ SVATEBČANŮ

Při větších vzdálenostech či při převozu svatebčanů z obřadu na hostinu a z hostiny na raut je vysoce praktické mít zajištěný převoz Vašich hostů. Jsou dvě základní možnosti. Jednou z nich je jeden řidič s vozem, který rozváží svatebčany. Nevýhodou však je, že svatebčané musí nechat vůz na místě večerní party. Druhou a více využívanou variantou je využití dvou řidičů, kdy jeden odváží vůz svatebčana a druhý jede vlastním vozem. Ten se pak vrátí i s řidičem zpět pro dalšího svatebního hosta.

Jsme schopni Vám tuto službu zprostředkovat.

Zajištění této služby zabere profesionálovi odhadem hodinu práce.

TANEČNÍ HODINY

Pokud snoubenci nejsou zkušenými tanečníky, je možné se před svatbou zúčastnit tanečních hodin, kde si mohou natrénovat svatební tanec či zajímavou chorografii jako překvapení na svatbě. Tanečních hodin můžou využít například i družičky s nevěstou a připravit si zajímavé taneční vystoupení.

Spolupracujeme s několika tanečními studii v Plzni a hodiny Vám domluvíme.

Objednání těchto služeb trvá svatebnímu profesionálovi odhadem hodinu práce.

LIMUZÍNA / VETERÁN

Pro přemístění z obřadu na hostinu hodně snoubenců volí netradiční způsoby dopravy. Mezi ně patří nejen limuzína, ale i veteráni či koňská spřežení.

Zajistíme Vám Vámi zvolenou službu, ošetříme, aby v případě zájmu bylo ve voze občerstvení či šampaňské, aby řidič byl slušně oblečen a hovořil v případě potřeby anglicky.

profesionálovi trvá zařízení této služby odhadem hodinu času.

HUDBA NA SVATBU

Na obřad je možné si objednat například klavíristu, smyčcové kvarteto, klávesistu, nebo pokud se jedná o obřad v kapli či kostele, je většinou k dispozici v ceně i varhaník.

Snoubenci volí na party mezi živou hudbou či djem. Lze si vytvořit i vlastní playlist a zařídit si hudební produkci svépomocí. Při volbě dje nebo interpreta je důležité vybírat podle referencí a šíře repertoáru, s čímž Vám zkušený profesionál může ušetřit čas a sestavit playlist tak, aby se líbil Vám i Vašim hostům.

Interpretům či djům je nutné během svatebního dne zajistit prostor k provozování vystoupení, občerstvení a rovněž je nutné se dohodnout na podmínkách dalších hodin účinkování nad rámec dohody v případě potřeby či na konkrétním harmonogramu svatebního večera. Zkušený svatební profesionál zná úskalí těchto organizačních náležitostí a ušetří Vám nejen čas, ale i starosti s nečekanými situacemi během svatebního dne.

Na svatbu je možné si zajistit i zkušeného moderátora, který provede Vás a Vaše hosty dle předem domluveném plánu svatebním večerem. Standardně má však tuto aktivitu na starosti svědek.

Zkušenému profesionálovi trvá kompletní domluvení služeb několik hodin práce.

ZÁBAVA NA SVATBU

Domluvení zábavy pro svatebčany během svatebního dne je stěžejním bodem. Prostor pro zábavu je důležitý zejména v čase, kdy se novomanželé fotí nebo nejsou schopni se hostům věnovat. Dále je pak vhodné si zvolit i osobu, obvykle svědka či koordinátora, který zorganizuje svatební hry, díky nimž se hosté nejen pobaví, ale i lépe poznají.

Naše agentura spolupracuje s kouzelníky, artisty, akrobaty nebo tanečníky, kteří nejen ozvláštní Vaši party, ale i vyplní hluchá místa, kdy snoubenci nebudou mít na své hosty čas.

Objednání zábavy zabere profesionálovi odhadem hodinu práce.

HLÍDANÍ DĚTÍ

Pokud se rozhodnete pozvat své hosty i s dětmi, je dobré zauvažovat o zajištění profesionální služby na hlídání dětí, která se o děti postará a zabaví je během svatebního dne.

Zajištění této služby zabere profesionálovi několik minut.

KVĚTINY / KVĚTINOVÉ ARANŽE

Svatební květiny zahrnují svatební kytici, kytice nebo květinové šperky pro družičky, kytice pro maminky, vývazky, korsáž pro ženicha a květiny na auto. Variant květin a stylu vázání je bezpočet a je opravdu zásadní najít si profesionála na výrobu květinových vazeb. Velkou výhodou je, pokud je svatební dekoratér zároveň i florista na svatbu. Může tak vše dokonale sladit.

Co se týká hodinové dotace, snoubenci jsou časově vázáni pouze výběrem daných květin, a tudíž si naše agentura účtuje pouze ceny konzultací, kde květiny společně vybereme. Pokud si nás vyberete jako dodavatele svatebních květin, účtujeme si pouze hotové produkty, nikoli hodinovou sazbu za jejich výrobu. Orientační ceny naleznete v našem ceníku.

SVATEBNÍ VÝZDOBA

Snoubenci, kteří nemají zkušenosti se svatebním designem a výzdobou, by měli počítat s tím, že jim výzdoba zabere mnohem více času než zkušenému profesionálovi, nebude mít zřejmě takovou kvalitu provedení a může se vyskytnout mnoho nečekaných výrobních problémů. Zkušený designer zná triky, techniky výroby a materiály pro výrobu dekorací a zároveň má zkušenost s jejich kombinacemi v rámci tématu svatby.

Svatební výzdoba zahrnuje výzdobu uličky a obřadního místa, výzdobu hostiny a výzdobu večerního rautu. Můžete si vybrat z široké plejády stylů nebo si nechat sestavit výzdobu na míru. Běžně zahrnuje svatební výzdoba instalaci slavobrány, výzdobu uličky například květinami, okvětními lístky růží a různými tematickými dekoracemi, hostina zahrnuje dekorování svatební tabule květinami a vhodnými dekoracemi, aranžování židlí, candy baru a prostoru hostiny. Večerní raut pak bývá zdoben v podobném stylu, popřípadě upravený pro noční party. Součástí svatební výzdoby je i možnost zajištění zapůjčení svatebních potahů na židle, ubrusů apod..

Časová náročnost výzdoby se odvíjí od náročnosti a bohatosti svatebního aranžmá a rozlohy svatebního místa. Zkušený profesionál dokáže připravit svatební místo během několika hodin. Při náročnějších aranžmá má naše agentura k dispozici asistenta, čímž se hodinová dotace sníží. Při náročnějších montážních pracech má naše agentura k dispozici zkušené montážní dělníky.

Svatební výzdobu řešíme individuálně se snoubenci a standardní výzdobu jsme schopni vyřešit během jedné či dvou konzultací. První je úvodní seznámení s tématikou svatby a během druhé se konkrétně dořeší detaily výzdoby. Hodinová dotace, kterou si účtujeme za práci na přípravě konceptu svatební výzdoby, je vyčíslena v našem ceníku.

 

 

Merryberry

IČ 05521513

e-mail: info@merryberry.eu

Bc. Petra Nádraská - designer, svatební agent - mobil: +420739087331

Mgr. Jan Nádraský - obchod, finance

cross icon
NAPIŠTE NÁM