První novomanželský polibek

Svatební výzdoba

"Agenturu Merryberry paní Nádraské mohu vřele doporučit. Moc se mi líbil její osobní přístup. Velmi ochotná diskutovat o všech našich nápadech, které krásně "učesala" nebo případně navrhla jinou a lepší, někdy i levnější variantu. Ocenila jsem i časovou flexibilitu, kdy se paní Nádraská plně přizpůsobila našemu časovému harmonogramu. Svatbu jsme měli v rustic stylu. Vše krásně sladila. Ve svatební den veškerá výzdoba nainstalována a den po zas odinstalována. Vše v naprostém pořádku a velmi profesionální. "

Aneta Procházka Koželuhová

Objednejte si nás zde.

Vymyslíme pro vás unikátní design svatby

Poskytujeme bezkonkurenční svatební servis v aranžování svateb. Za velmi nízké ceny poskytujeme na svatby k zapůjčení ručně vyráběné svatební dekorace velké nominální hodnoty, které z Vaší svatby učiní pohádkovou událost. Nejen že ohromíte svatební výzdobou svatebčany, ale zároveň budete mít na památku krásné svatební fotografie. Mezi nejkrásnější kousky z naší agentury patří stěna z papírových květin (2m x 2m), před níž jsou svatebčané oddáváni nebo stěna se srdcem z příze, které v noci na Vaší party bude zářit.

Zvláště žádanou službou poslední doby jsou svatby venku. Mezi naše speciality patří kompletní vyzdobení ve stylech provence, rustik, glamour nebo vintage. Ale jsme schopni na Vaše přání připravit svatbu i dle Vašich vlastních představ.

Kromě originálních dekorací na svatbu ze všech možných materiálů pro Vás vytvoříme i netradiční svatební květinovou výzdobu, vyrobíme nejkrásnější svatební kytici, květinové šperky nebo svatební výzdobu na auto. To vše dle Vámi stanovených parametrů.

Veškeré informace o cenách zapůjčení (případně vyrobení svatebních dekorací), přípravě květinových vazeb na přání naleznete v našem ceníku, který je dostupný ke stažení na našich stránkách.

Jsme schopni vyrobit, či obstarat téměř cokoliv dle Vašeho přání a za velmi výhodné ceny.

cross icon
NAPIŠTE NÁM