$title

Plánujeme svatby

Doladíme do detailu svatební den.

Jednou ze ztěžejních služeb naší svatební agentury je příprava svatby v Plzni a okolí. Na Vaše přání dle našich zkušeností připravíme propracovaný koncept, jak proběhne svatební den. Uděláme vše pro to, aby vše klaplo do nejmenšího detailu a vy jste prožili Váš velký den bez starostí a užili si pouze zábavu a oslavy s Vašimi blízkými.

Od domluvy místa svatby po rozvoz svatebních hostí

Prvním krokem bude domluva místa pro svatební obřad, hostinu a večerní party, poté se dohodneme, od koho budete chtít zajistit jaké služby. My sladíme kalendáře s dodavateli a dalšími svatebními službami, vše pečlivě na hodiny rozplánujeme do svatebního dne, nastíníme Vám svatební rozpočet a společně plán doladíme. Vše poté předáme svatebnímu koordinátorovi, který se postará v den konání, aby vše dopadlo dle Vašich představ. Na místě bude rovněž přítomen někdo z naší svatební agentury, abychom Vám byli po ruce v případě potřeby.

Sami rozhodujete, kolik nám toho v plánování svatby postoupíte

Nabízíme v Merryberry kromě kompletního zařízení svatby i jedinečnou možnost spolupráce. My se budeme po dohodě s Vámi soustředit jen na úkoly, které nám svěříte. Vy se můžete soustředit na složky, které chcete mít v rukou vy. Nevěsty v tomhle směru preferují například vlastní výrobu dekorací nebo obstarání šatů. Samozřejmě pokud byste si s něčím ohledně zařizování nebyli jisti, rádi Vám poradíme v rámci našich konzultací nebo prostřednictvím emailu či telefonicky. Společně připravíme báječnou svatbu.

 

Jsme si jisti, že Vám naší službou ušetříme velké množství času, který můžete strávit jinak.

$title
cross icon
NAPIŠTE NÁM